ОФІС НЕЗАЛЕЖНИХ ЕКСПЕРТИЗ – це команда з близько 100 висококваліфікованих спеціалістів, які проводять дослідження, судову експертизу та експертну оцінку будь-якої складності на засадах незалежності, об’єктивності та у максимально стислі терміни.

Усі судові експерти Офісу незалежних експертиз є атестованими Міністерством юстиції України та внесеними до Реєстру атестованих судових експертів. Усі оцінювачі мають кваліфікаційні свідоцтва та внесені до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності.

Експертна та оціночна діяльність здійснюються з суворим дотриманням чинного законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України.

Кількість експертів і оцінювачів та їх територіальне розташування дає можливість проводити експертну та оціночну діяльність по всій території України.

Ми гарантуємо повну конфіденційність проведення судових експертиз та неможливість впливу третіх осіб на проведення судово-експертної діяльності.

Вартість дослідження, судової експертизи та експертної оцінки залежить від їх складності та кількості поставлених запитань. Повна вартість оголошується замовнику до початку проведення.

Якщо у Вас є запитання, пов’язані з діяльністю Офісу незалежних експертиз ми безкоштовно Вас проконсультуємо за телефонами +38 (098) 817 88 17, +38 (050) 100 80 80 (пн-пт 10.00-17.00).