ЕКСПЕРТИЗА У ГАЛУЗІ ПРАВА

Офіс незалежних експертиз має у своєму складі Науково-експертну раду фахівців у галузі права, яка налічує більше десяти колективних членів (визначних наукових установ України) та понад 70 індивідуальних членів (визнаних в Україні та за її межами вчених правознавців, більшість з яких є членами Науково-консультативної ради при Верховному Суді, є професорами, академіками та докторами юридичних наук). Експерти готують висновки у всіх категоріях судових справ.

Завдання Науково-експертної ради фахівців у галузі права – це проведення наукової експертизи з питань застосування національного законодавства, міжнародного права, законодавства інших країн, дослідження проблем судової практики, проведення експертизи договорів. Експертиза у галузі права проводитиметься у будь-якій галузі знань та у всіх видах судочинства (у тому числі у справах, які розглядаються у міжнародних судах, а особливо у МКАС).

Науково-експертний висновок експерта у галузі права надається з підстав, визначених процесуальним законодавством (стаття 242 КПК України, стаття 108 ГПК України, стаття 112 КАС України, стаття 114 ЦПК України). В усіх інших випадках надається науково-правовий висновок фахівця у галузі права.

замовити